Blog

O wsłuchiwaniu się w otaczające nas dźwięki

W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam podsunąć kilka rozwijających zabaw z otaczającymi nas wszędzie dźwiękami. Może Wam się to wydawać banalne, ale akurat paradoksalnie wyczulenie na dźwięki jest kwintesencją zdolności uczenia się języków obcych. W Musical Babies uczymy najmłodsze dzieci już od 19 lat i wiemy dokładnie, dlaczego to jest tak istotne.

Czytaj więcej »

Dlaczego Musical Babies cz.1

Na dzisiejszym blogu o tym czym w ogóle jest Musical Babies. Co dają tak małemu dziecku zajęcia podczas których poznaje język angielski poprzez piosenki, rymowanki, zabawy i do tego muzykę, a samo jeszcze nie mówi i za bardzo się nie rusza?

Czytaj więcej »

Mózg niemowlęcy

Co jakiś czas z niedowierzaniem słyszę rodziców i dziadków mówiących, że niemowlę to takie „warzywko” które nic jeszcze nie rozumie, nie umie i tylko sobie leży i się patrzy. Tak więc postanowiłam rozpocząć cykl wpisów na temat mózgu niemowlęcego, czyli dziecka w jego pierwszych 12 miesiącach.

Czytaj więcej »

Dlaczego Musical Babies cz.2

Dlaczego Musical Babies? Część druga. O tym, że „ an apple pie” to nie „szarlotka”, czyli dlaczego naturalne przyswajanie języka obcego jest bardziej efektywne od „nauki”.

Czytaj więcej »

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Tylko do Ciebie oddzwonimy.