» Una gran cantidad de colores, texturas y materiales

Una gran cantidad de colores, texturas y materiales

Angielski dla dzieci

Podczas zajęć Musical Babies, Musical English, oraz Ninos Musicales prowadzący używają przebogatej i zróżnicowanej gamy pomocy dydaktycznych, których zasób powiększany jest co roku o nowości tak aby dzieci uczęszczające na zajęcia od kilku lat nigdy się nie znudziły. Zróżnicowane wizualnie karty obrazkowe, prawdziwe przedmioty, pacynki, pluszaki, wielkoformatowe podłogowe Maty Edukacyjne Musical English®, domina, puzzle, tzw. Story Boards (plansze z opowiadaniami), zabawki sensoryczne EduSensory, jedzenie, oraz wszystko, co otacza dzieci w danej chwili. Nawet przedszkolny kącik zoologiczny np. z chomikiem na pewno zostanie sprytnie  włączony w efektywny proces dydaktyczny przez prowadzącego.

Każde dziecko uczęszczające na zajęcia otrzymuje swoją płytę z piosenkami i rymowankami- autorskimi, oraz znanymi (łącznie 6 płyt), a starsze dzieci także książeczkę Musical English Activity Book z naklejkami (łącznie 3 książeczki). Maluszki otrzymują także tematyczne prace-kolorowanki podsumowujące materiał poznany podczas zajęć. Prace jednak nie są wykonywane podczas zajęć- za dużo się wówczas ruszamy, aby tracić czas na  siedzenie i kolorowanie!

Ilość to nie wszystko, bo u nas liczy się jakość i bezpośredni wpływ na percepcję wzrokową dziecka. Dlatego na przykład nasze karty obrazkowe to nie tylko grafika, lecz także karty rysowane i malowane ręcznie przez ilustratorów książek dla dzieci, oraz przez same dzieci i młodzież, lub takie, które wykorzystują prawdziwe ujęcia fotograficzne przedmiotów. Bo chodzi o to, aby dzieci przy okazji zajęć językowych miały także do czynienia z wyższym stopniem kultury wizualnej. To samo tyczy się wszystkich innych materiałów drukowanych. Ale to zaledwie cząstka. Ogromnym powodzeniem podczas zajęć we wszystkich grupach wiekowych cieszą się ręcznie robione pomoce sensoryczne EduSensory- marki zabawek i pomocy dydaktycznych stworzonych specjalnie przez Annę Rattenbury na potrzeby zajęć. Strony książeczek sensorycznych,  drewniane skrzaty do nauki kolorów i liczenia,  woreczki z bogactwem kolorów, faktur i materiałów to tylko niektóre przykłady

Kontakt

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Anna Rattenbury

+48 501 101 911

anna.rattenbury

a.rattenbury@musicalbabies.pl

Portale społecznościowe

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Tylko do Ciebie oddzwonimy.