» Offer of the Musical Babies system: For the institution

Offer of the Musical Babies system: For the institution

Program Musical English prowadzony jest wielu żłobkach i przedszkolach prywatnych. Zajęcia mogą odbywać się w całkowicie dowolnym wymiarze, od zajęć raz w tygodniu przez 40 minut, przez zajęcia 3-4 razy w tygodniu po 30 minut, po zajęcia codziennie po 20 minut. Na potrzeby edukacji przedszkolnej program został przygotowany specjalnie w taki sposób, aby wpisywał się w kalendarz pracy przedszkola z każdą grupą wiekową. Zatem kiedy w danym tygodniu realizowany jest temat „Kosmos” to oczywiście na zajęciach dzieci uczą się słownictwa, rymowanek i piosenek o kosmosie, uczestniczą w  zabawach sensorycznych, a nawet „lecą” w kosmos wielką rakietą EduSensory.

Nasze zajęcia, zarówno Musical Babies, Musical English jak i Ninos Musicales fantastycznie sprawdzają się grupach terapeutycznych, np. dla dzieci z autyzmem. W tym celu został opracowany specjalny program uwzględniający specjalne potrzeby edukacyjne dzieci z orzeczeniami.

Zajęcia prowadzone są przez kadrę prowadzących w każdym ośrodku Musical Babies, lecz mogą być również prowadzone przez kadrę przedszkola. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście u autorki programu Anny Rattenbury Tel. 501 101 911 a.rattenbury@musicalbabies.pl oraz na stronie www.franczyza.musicalbabies.pl

Kontakt

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Anna Rattenbury

+48 501 101 911

anna.rattenbury

a.rattenbury@musicalbabies.pl

Portale społecznościowe

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Tylko do Ciebie oddzwonimy.