» Niños Musicales

Niños Musicales

Oferta Niños Musicales - Hiszpański dla dzieci - Musical Babies

Zajęcia NIÑOS MUSICALES przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat i w zależności od wieku rozwijają różne kompetencje małego dziecka.

Zajęcia mają na celu:

  • Poznanie przez dziecko słów i zwrotów hiszpańskich za pomocą rymowanek, piosenek, ruchu, gier oraz zabaw językowych.
  • Holistyczne wspomaganie wczesnego rozwoju dziecka poprzez oddziaływanie sensoryczne, muzykę klasyczną i wykształcenie prawidłowych nawyków edukacyjnych.
  • Usprawnienie autonomicznej, naturalnej komunikacji u dzieci poprzez wprowadzenie i uzupełnienie funkcji językowych, oraz nacisk na zadawanie przez dziecko pytań, nie tylko odpowiadanie na pytania zadawane przez prowadzącego. Dziecko potrafi prawidłowo rozpoznać zasób leksykalny i odpowiednio reagować na polecenia.
  • Wytworzenie u dzieci naturalności posługiwania się językiem hiszpańskim, poprzez zastosowanie elementów „całkowitego zanurzenia w języku obcym”. Prowadzący posługuje się językiem hiszpańskim w komunikacji z dziećmi, oczekując tego samego od nich, ale umożliwia używanie języka ojczystego w sytuacjach, w których niemożliwe jest pełne zrozumienie przez dzieci konkretnego materiału.
  • Rozwinięcie kompetencji uczenia się języka poprzez eksperymentowanie z językiem. Na zajęciach Niños Musicales dziecko jest zachęcane do bawienia językiem poprzez tworzenie krótkich, często zabawnych rymowanek budując tym samym motywację do późniejszej nauki.
  • Rozwinięcie wrażliwości muzycznej poprzez kontakt z wartościową muzyką klasyczną, która wykorzystywana jest w zabawach mających na celu usprawnienie kompetencji językowych, przećwiczenie poznanego materiału, eksperymentowanie z zasadami tonalności, brzmienia i rytmu, oraz zbudowanie pozytywnej motywacji do nauki.

Materiały wykorzystywane podczas zajęć:

  • plansze, historyjki i karty obrazkowe,
  • domina, karty „memo”, maskotki,
  • pomoce sensoryczne, maty edukacyjne Musical Babies®, Musical English® i Niños Musicales®,
  • wszystko, co znajduje się wokół, czyli prawdziwe przedmioty znane dzieciom.

*dzieci w wieku 4-6 lat mają możliwość wykonywania kart pracy, które są uzupełnieniem i podsumowaniem materiału przećwiczonego podczas zajęć. Warto jednak podkreślić, że tak jak w przypadku zajęć Musical Babies i Musical English, ze względu na fakt, że dzieci w wieku do 6 lat nie posiadają podzielnej uwagi, prace nie są wykonywane podczas samych zajęć, ponieważ nie chcemy w ten sposób tracić cennego czasu z dziećmi, natomiast są wykonywane tuż po zajęciach, lub w domu.

Kontakt

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Anna Rattenbury

+48 501 101 911

anna.rattenbury

a.rattenbury@musicalbabies.pl

Portale społecznościowe

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Tylko do Ciebie oddzwonimy.