Angielski dla dzieci

Praca, która otrzymała główną nagrodę!

1 grudnia 2003 roku odbyły się pierwsze zajęcia Musical Babies…  a oto dowód dlaczego warto uczestniczyć w zajęciach!

„Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?”  

Chciałabym umieć ubrać w słowa znaczenie tych zajęć w Naszej codzienności, ale obawiam się, że mi się to nie uda.  Kiedy myślę o Naszej codzienności i efektach zajęć najpierw przed oczami           wyłania mi się obraz mojej 4-letniejcórki w sukience granatowej z kolorową tęczą, która nuci „Sing a rainbow” i pokazuje paluszkiem na poszczególne kolory tęczy  nazywając je po angielsku – jakie to proste i przyjemne – myślę sobie.  W dalszej części widzę mojego 1,5 rocznego synka, który otwiera szafkę i każe  włączyć sobie płytę Musical Babies, koniecznie zieloną, a potem widzę   odmierzanie sekund w Jego oczach aż usłyszy muzykę. Zaraz po Incey-Wincey  Spider (tu pięknie naśladuje Panią nauczycielkę) czeka na The wheels on the bus, staje szykuje rączki i zaczyna jeździć autobusem i pękam ze śmiechu jak widzę  jego cudowną zabawę z pokazywaniem każdego szczegółu piosenki.

 Jako dziecko nie miałam okazji uczestniczyć w żadnych zajęciach z języka  angielskiego. Zaczęłam się go uczyć dopiero w 5 klasie podstawówki i przewijał mi się aż do studiów włącznie, ale skutek jest mizerny. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tych pierwszych programach językowych dla maluszków z moimi dziećmi bo sama z nich mnóstwo wynoszę. Ponadto mam pełno inspiracji do  zabawy w domu z piosenkami – dzieci mają swoje ulubione więc muzykujemy  sobie całą rodziną.

 Ja nadrabiam braki z dzieciństwa, włączam męża do zabawy, a dzieci fantastycznie  się bawią i chętnie muzykują w domu, w aucie czy na zajęciach. Najlepsze jest to,  że My to naprawdę lubimy. 

 Co zajęcia dały Mojemu dziecku? Poza wartością merytoryczną, fundamentem pod  przyszłą naukę, sprawiają, że mama jest szczęśliwsza i radośniej bawimy się w  domu.

 

Ewelina   Mama Hani ( 4 lata) i Roberta ( 1,5 roku)

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Tylko do Ciebie oddzwonimy.