» Konkurs na 15 lecie zajęć

Konkurs na 15 lecie zajęć

Angielski dla dzieci

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za nadesłane prace.

NAGRODY:

  • 10 nagród w kategorii “My Ra-Ra Rabbit”– zabawek sensorycznych ze sklepu www.edusensory.pl do wyboru przez Annę Rattenbury na podstawie wieku nagrodzonego dziecka, oraz zestaw 3 płyt Musical Babies i (lub) Musical English (w zależności od wieku dziecka i faktu posiadania już konkretnych płyt) z dedykacją autorki Anny Rattenbury oraz jedną wybraną książeczkę Musical English Activity Book (w zależności od wieku dziecka).
  • OTRZYMUJĄ:

    Marysia Żurek, Libertad Herraiz Camacho, Amelia Ciesielska, Hania Liszewska, Hania Popek, Małgorzata Gronowska, Aleksander Warpas, Johana Breton, Matylda Frajher i Maria Espinosa.

  • W kategorii “Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?”– Nagroda Główna o wartości 500 zł do wyboru przez rodzica dowolnych produktów ze sklepu www.edusensory.pl, oraz książeczka dla dziecka  brytyjskiego wydawnictwa Usborne, którego wyboru dokona Anna Rattenbury na podstawie wieku i zainteresowań dziecka. Otrzymuje Pani Ewelina Sasulska mama Hani (4 l.) i Roberta (18m)
  • 4 wyróżnienia kategorii “Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?” – o wartości po 200 zł każda do wyboru dowolnych produktów ze sklepu www.edusensory.pl, oraz po jednej książeczce brytyjskiego wydawnictwa Usborne, którego wyboru dokona Anna Rattenbury na podstawie wieku i zainteresowań dziecka.

    Przyznano łącznie cztery wyróżnienia:

    Pani  Ewelina Bryczek, Justyna Ostrowicka, Elena Vincent, Barbara Ubeda Sanchez

Serdecznie gratulujemy!

Anna Rattenbury

Jury zostało wyłonione spośród właścicieli ośrodków, z których nie nadesłane zostały prace, oraz z autorek pomocy dydaktycznych Musical Babies.

Skład Jury: Alicja Piekarska, Anna Klebek, Agnieszka Szabela,  Julia Rattenbury, Natasha Rattenbury ( nieletni jeszcze uczestnik honorowy jury jako “twarz”konkursu i autorka pomocy dydaktycznych), oraz Anna Rattenbury

Nagrodzone prace, których nie ma jeszcze w galerii poniżej pokażemy wkrótce;)

Oto kilka NADESŁANych prac DZIECI

Kontakt

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Anna Rattenbury

+48 501 101 911

anna.rattenbury

a.rattenbury@musicalbabies.pl

Portale społecznościowe

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Tylko do Ciebie oddzwonimy.