» Konkurs na 15 lecie zajęć

Konkurs na 15 lecie zajęć

Angielski dla dzieci

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za nadesłane prace. Przedłużyliśmy termin zakończenia konkursu, ponieważ do 15 stycznia wpłynęły tylko 3 prace, jedna rodzica i dwie prace dzieci. Dnia 16 lutego zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

NAGRODY:

  • 10 nagród w kategorii „My Ra-Ra Rabbit”– zabawek sensorycznych ze sklepu www.edusensory.pl do wyboru przez Annę Rattenbury na podstawie wieku nagrodzonego dziecka, oraz zestaw 3 płyt Musical Babies i (lub) Musical English (w zależności od wieku dziecka i faktu posiadania już konkretnych płyt) z dedykacją autorki Anny Rattenbury oraz jedną wybraną książeczkę Musical English Activity Book (w zależności od wieku dziecka).
  • W kategorii „Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?”– Nagroda Główna o wartości 500 zł do wyboru przez rodzica dowolnych produktów ze sklepu www.edusensory.pl, oraz książeczka dla dziecka  brytyjskiego wydawnictwa Usborne, którego wyboru dokona Anna Rattenbury na podstawie wieku i zainteresowań dziecka.
  • 3 wyróżnienia kategorii „Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?” – o wartości po 200 zł każda do wyboru dowolnych produktów ze sklepu www.edusensory.pl, oraz po jednej książeczce brytyjskiego wydawnictwa Usborne, którego wyboru dokona Anna Rattenbury na podstawie wieku i zainteresowań dziecka.

 

 Regulaminu Konkursu. Regulamin – zobacz PDF

Serdecznie zapraszam,

Anna Rattenbury

Oto kilka NADESŁANych prac DZIECI

Kontakt

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Anna Rattenbury

+48 501 101 911

anna.rattenbury

a.rattenbury@musicalbabies.pl

Portale społecznościowe

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Tylko do Ciebie oddzwonimy.