» Konkurs na 15 lecie zajęć

Konkurs na 15 lecie zajęć

Angielski dla dzieci

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które uczestniczą, lub kiedykolwiek uczestniczyły w zajęciach do nadsyłania prac plastycznych:

„My Ra-Ra Rabbit” w dowolnej technice, także przestrzennej.

Rodziców (oraz babcie, dziadków) do napisania pracy konkursowej pt. „Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?”

NAGRODY:

  • 10 nagród w kategorii „My Ra-Ra Rabbit”– zabawek sensorycznych ze sklepu www.edusensory.pl do wyboru przez Annę Rattenbury na podstawie wieku nagrodzonego dziecka, oraz zestaw 3 płyt Musical Babies i (lub) Musical English (w zależności od wieku dziecka i faktu posiadania już konkretnych płyt) z dedykacją autorki Anny Rattenbury oraz jedną wybraną książeczkę Musical English Activity Book (w zależności od wieku dziecka).
  • W kategorii „Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?”– Nagroda Główna o wartości 500 zł do wyboru przez rodzica dowolnych produktów ze sklepu www.edusensory.pl, oraz książeczka dla dziecka  brytyjskiego wydawnictwa Usborne, którego wyboru dokona Anna Rattenbury na podstawie wieku i zainteresowań dziecka.
  • 3 wyróżnienia kategorii „Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?” – o wartości po 200 zł każda do wyboru dowolnych produktów ze sklepu www.edusensory.pl, oraz po jednej książeczce brytyjskiego wydawnictwa Usborne, którego wyboru dokona Anna Rattenbury na podstawie wieku i zainteresowań dziecka.

Prace należy zgłaszać od dnia 7 grudnia 2018 r. do 15 stycznia 2019 roku, przesyłając je na adres konkurs@musicalbabies.pl, lub pocztą na adres: Anna Rattenbury ul. Obfita 20, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem „konkurs”.

Ogłoszenie laureatów i wyróżnionych dnia 29 stycznia o godz. 15.00.

WYMAGANIA DOTYCZĄCE NADSYŁANYCH PRAC:

Prace konkursowe: „My Ra-Ra Rabbit” muszą być wykonane tylko przez dziecko, bez udziału osoby dorosłej, mieć postać zeskanowanego pliku (w tym zdjęcia) o wielkości do 10 MB w formacie JPG, GIF, BMP, TIFF, PNG, lub oryginału przesłanego pocztą.

Prace konkursowe: „Nasza przygoda z Musical Babies. Co zajęcia dały mojemu dziecku?”– postać pliku tekstowego w formacie PDF, lub odręcznego tekstu przesłanego w formie papierowej na adres korespondencyjny. Pod uwagę jury będą brane: oryginalność ujęcia tematu oraz opis zachęcający innych rodziców do uczestniczenia w zajęciach Musical Babies.

Udział w Konkursie oznacza akceptację Regulaminu Konkursu. Regulamin – zobacz PDF

Serdecznie zapraszam,

Anna Rattenbury

W tym miejscu będzie można obejrzeć prace

Kontakt

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Anna Rattenbury

+48 501 101 911

anna.rattenbury

a.rattenbury@musicalbabies.pl

Portale społecznościowe

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.


Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Tylko do Ciebie oddzwonimy.